Chelsea w wyścigu o podpis obrońcy Brighton! - Chelsea24News
Chelsea w wyścigu o podpis obrońcy Brighton!
Chelsea w wyścigu o podpis obrońcy Brighton!

Chelsea w wyścigu o podpis obrońcy Brighton!

Według ostatnich doniesień mediów, Chelsea jest  kolejnym klubem, który wykazał zainteresowanie potencjalnym transferem obrońcy Brighton, Bena White’a.

23-latek zaliczył kilka świetnych spotkań w tym sezonie Premier League w barawch Brighton, oraz dobrze prezentował się w zespole Leeds United w poprzedniej kampanii Championship. Zdaniem Sunday World, usługami zdolnego Anglika zainteresowany jest Liverpool, a Manchester Evening News informuje o zainteresowaniu Manchesteru United.

Goal donosi, że Chelsea także traktuje Bena jako potencjalne wzmocnienie obrony oraz element który wniósłby do zespołu dodatkowy impuls przydatny w drugiej połowie sezonu.  W ostatnich tygodniach forma The Blues nie jest satysfakcjonująca, jednak początek rozgrywek mieli dobry po tym jak w lecie przeznaczyli ogromne fundusze na transfery Kaia Havertza i Timo Wernera. Jednakże w obronie potrzebne będą wzmocnienia, White miałby zastąpić takich zawodników jak Antonio Rudiger czy Andreas Christenesen.

Liverpool aktualnie zmaga się z plagą kontuzji, przez co również może być zmuszony do wzmocnienia formacji defensywnej, aby zachować szanse na obronę tytułu.

Manchester United od dawna zmaga się z problemami w obronie mimo, że ostatnio wydał duże pieniądze na zawodników jak Harry Maguire czy Victor Lindelof.

Zapowiada się fascynujący wyścig o podpis Anglika, kto okaże się wygranym w tej batalii?

Źródło: Caughtoffside

O autorze

Avatar

Miłośnik sportu, mody, muzyki oraz filmu. Aktualnie student :)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW