Chelsea powalczy z Milanem o środkowego obrońcę - Chelsea24News
Chelsea powalczy z Milanem o środkowego obrońcę
Chelsea powalczy z Milanem o środkowego obrońcę

Chelsea powalczy z Milanem o środkowego obrońcę

W kręgu zainteresowań drużyny z Londynu znalazł się środkowy obrońca Strasbourga, Mohamed Simakan.

Według kilku znanych gazet, do walki o 20-latka ma stanąć również AC Milan. Obrońca Strasbourga notuje wysokie oceny w tym sezonie w Ligue 1. Francuz jest chętny na opuszczenie swojego rodzimego kraju, a transfer do takiego klubu jak Chelsea czy AC Milan byłby dla niego świetną okazją.

Lampard musi odświeżyć swój skład oraz poprawić grę zespołu, ponieważ w ostatnich 5 meczach wygrali zaledwie jeden. Na trenera Chelsea spadała ostatnio krytyka, a także pojawiły się plotki o jego zwolnieniu.

Mohamed Simakan może zostać jednym z kilku nowych graczy przedstawionych jako nowy piłkarz Chelsea w najbliższym czasie. Do klubu ma również dołączyć Declan Rice, a coraz głośniej mówi się także o transferze Erlinga Haalanda.

Źródło: Caught Offside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW