Chelsea rozpoczęła rozmowy z Donnarummą! - Chelsea24News
Chelsea rozpoczęła rozmowy z Donnarummą!
Chelsea rozpoczęła rozmowy z Donnarummą!

Chelsea rozpoczęła rozmowy z Donnarummą!

Gianluigi Donnarumma będzie łakomym kąskiem podczas styczniowego okna transferowego – jego umowa z Milanem wygasa bowiem wraz z końcem sezonu.

Wydawać by się mogło, że temat ten całkowicie ominie Chelsea, ponieważ dopiero co pozyskali oni Edouarda Mendy’ego, który sprawdza się w roli pierwszego bramkarza The Blues. Frank Lampard zamierza jednak nadal wzmacniać zespół.

Młody Włoch jest bardzo związany z Milanem, wobec czego będzie trzeba go przekonać do tego, aby nie zostawał w Mediolanie na kolejne sezony i właśnie taki cel mają przedstawiciele Chelsea.

Działacze The Blues rozpoczęli rozmowy z Donnarummą i starają się go przekonać, że na Stamford Bridge będzie miał lepsze warunki do rozwoju. Chelsea chciałaby pozyskać Włocha dopiero latem, mógłby on dołączyć do klubu za darmo.

Na ten moment trudno powiedzieć, czy sam bramkarz myśli o tym, aby zmienić otoczenie.

O całej sprawie informuje ExWHUemployee, czyli konto które jako pierwsze informowało o tym, że to Edouard Mendy jest numerem jeden dla Chelsea w roli następcy Kepy.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW