Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie
Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie

Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie

Dla Christiana Pulisica, Fikayo Tomori oraz Timo Werner są najszybszymi piłkarzami w drużynie. Dodatkowo Amerykanin okrzyknął Oliviera Giroud najlepszym strzelcem w klubie.

Reprezentant USA znany jest ze swojego niesamowitego przyspieszenia i bez wątpienia jest jednym z najszybszych piłkarzy na Stamford Bridge. Jednak w wywiadzie dla Sky Pulisic przyznał, że w pojedynku z Tomorim czy Wernerem nie miałby szans.

–  Kto wygrałby w wyścigu na 100 metrów? Dobre pytanie. Na pewno umieściłbym siebie w najlepszej piątce, jednak prawdopodobnie nie na pierwszym, ani na drugim miejscu. Wiem, że Timo oraz Fikayo są bardzo szybcy. Mamy wielu szybkich piłkarzy w zespole.

Pulisic nazwał również Giroud najbardziej zabójczym strzelcem w Chelsea. Francuz pod wodzą Lamparda w tym sezonie strzelił 12 bramek.

– Jest zabójczym napastnikiem, a jego specjalnością są strzały z woleja lub z pierwszej piłki. Zawsze precyzyjnie uderza w piłkę, jest  bardzo silny naprzeciw bramki.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW