Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie - Chelsea24News
Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie
Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie

Christian Pulisic wyjawił, kto jest najszybszym i najlepszym strzelcem w klubie

Dla Christiana Pulisica, Fikayo Tomori oraz Timo Werner są najszybszymi piłkarzami w drużynie. Dodatkowo Amerykanin okrzyknął Oliviera Giroud najlepszym strzelcem w klubie.

Reprezentant USA znany jest ze swojego niesamowitego przyspieszenia i bez wątpienia jest jednym z najszybszych piłkarzy na Stamford Bridge. Jednak w wywiadzie dla Sky Pulisic przyznał, że w pojedynku z Tomorim czy Wernerem nie miałby szans.

–  Kto wygrałby w wyścigu na 100 metrów? Dobre pytanie. Na pewno umieściłbym siebie w najlepszej piątce, jednak prawdopodobnie nie na pierwszym, ani na drugim miejscu. Wiem, że Timo oraz Fikayo są bardzo szybcy. Mamy wielu szybkich piłkarzy w zespole.

Pulisic nazwał również Giroud najbardziej zabójczym strzelcem w Chelsea. Francuz pod wodzą Lamparda w tym sezonie strzelił 12 bramek.

– Jest zabójczym napastnikiem, a jego specjalnością są strzały z woleja lub z pierwszej piłki. Zawsze precyzyjnie uderza w piłkę, jest  bardzo silny naprzeciw bramki.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW