Pulisic: To dla nas trudny okres
Pulisic: To dla nas trudny okres

Pulisic: To dla nas trudny okres

Christian Pulisic nie był w stanie odtworzyć swojego świetnego występu przeciwko Manchesterowi City z ubiegłego sezonu w tę niedzielę. Po bolesnej porażce podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, co zaważyło na przebiegu spotkania.

– Traciliśmy bramki przez kontrataki i nie byliśmy przygotowani żeby je zatrzymać. Pierwsza połowa bardzo nas zawiodła, bo pozwoliliśmy im dyktować tempo gry i nie mogliśmy tego zmienić.

– Musieliśmy wyjść na drugą połowę bardzo zmotywowani, ale nie było to łatwe po tak bolesnym początku. Nigdy się nie poddajemy, mamy świetny skład z wieloma utalentowanymi zawodnikami, ale musieliśmy to udowodnić i zrobiliśmy to w drugiej części meczu. Niestety – to było za mało i za późno.

– Przechodzimy przez trudny okres. To zdarza się każdej drużynie, a poza tym byliśmy już wcześniej w podobnej sytuacji. Mamy kolejne spotkanie w następnym tygodniu, na którym musimy zakończyć naszą złą passę, ponieważ chcemy wrócić do regularnego wygrywania.

– Obejrzymy ten mecz ponownie, pochylimy się nad nim jako zespół i zobaczymy, co możemy poprawić. Nie będzie to łatwe, ale musimy teraz zaprezentować nasz charakter. Czas wyciągnąć wnioski i pokazać progres w najbliższych spotkaniach.

Źródło: chelseafc.com

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea od 2 klasy podstawówki. KTBFFH

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW