Fabrizio Romano podsumowuje sytuację Lamparda
Fabrizio Romano podsumowuje sytuację Lamparda

Fabrizio Romano podsumowuje sytuację Lamparda

Frank Lampard może obawiać się o swoją posadę po kilku gorszych spotkaniach w wykonaniu Chelsea. Dziennikarze prześcigają się w doniesieniach dotyczących potencjalnych następców Anglika.

Do całej sprawy odniósł się także Fabrizio Romano, który przez wielu kibiców uznawany jest za najbardziej wiarygodnego dziennikarza na świecie.

Twierdzi on, że zarząd Chelsea nie jest zadowolony z obecnej sytuacji oraz gry zespołu, jednak jednocześnie nie myślą o zmianie menedżera w tym momencie. Klub oczekuje poprawy wyników i będzie uważnie się przyglądał poczynaniom podopiecznych Lamparda.

Zarząd oczekuje poprawy gry oraz wyników i jeżeli nie ulegną one zmianie w najbliższych spotkaniach Lampard będzie zagrożony utratą posady.

Na ten moment klub nie jest w kontakcie z żadnym szkoleniowcem. A przedstawiciele Thomasa Tuchela mieli zaoferować swojego podopiecznego The Blues, jednak na ten moment kontakt był jednostronny.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW