Silva: Musimy dawać z siebie wszystko
Silva: Musimy dawać z siebie wszystko

Silva: Musimy dawać z siebie wszystko

Chelsea znajduje się w trudnym momencie, dlatego na barkach doświadczonych zawodników znajduje się presja, aby odwrócić losy klubu. Jednym z nich jest Thiago Silva

– Ten mecz był całkowicie inny od wszystkich ostatnich. City ma świetnego menedżera i piłkarzy, którzy grają ze sobą od lat. To nie jest łatwe grać przeciwko nim, przez długą część pierwszej połowy nie daliśmy z siebie wystarczająco dużo, aby spróbować wygrać ten mecz. Straciliśmy trzy bramki w krótkim momencie.

– To najtrudniejsza liga świata, musisz ciężko pracować i dawać z siebie wszystko. Myślę że jesteśmy dobrą drużyną i w drugiej połowie zagraliśmy lepiej, to jeden z pozytywów. Nie poddaliśmy się i nadal próbowaliśmy, staraliśmy się grać piłką. Wiedzieliśmy, że jeżeli pojawimy się na ich połowie i będziemy grać piłką to możemy stworzyć sobie szanse. Przeciwko tak mocnej ekipie trudno jest jednak odwrócić losy meczu.

– Musimy grać lepiej, pracować ciężej. W takim klubie jak Chelsea nie można mieć tak długiej serii bez zwycięstw.

– W przerwie otrzymaliśmy zachęty do tego, aby się nie poddawać i nadal próbować. Trener dał nam pewność siebie po tej pierwsze połowie. Myślę, że graliśmy lepiej niż w pierwszej odsłonie, udało nam się nawet zdobyć bramkę. Być może gdybyśmy zdobyli gola wcześniej to mecz wyglądałby inaczej.

– Menedżer zawsze nas wspiera i stara się być pozytywnym. Mamy za sobą trudny okres, jednak ważne jest teraz to, aby przygotowywać się do kolejnych spotkań.

Źródło: Chelsea FC

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW