Abraham: Stale mam ochotę się uszczypnąć, aby upewnić się że to nie sen - Chelsea24News
Abraham: Stale mam ochotę się uszczypnąć, aby upewnić się że to nie sen
Abraham: Stale mam ochotę się uszczypnąć, aby upewnić się że to nie sen

Abraham: Stale mam ochotę się uszczypnąć, aby upewnić się że to nie sen

Tammy Abraham opowiedział nieco o tym, ile znaczy dla niego gra dla Chelsea oraz o nowych nabytkach klubu.

– Przede wszystkim prawie nie mieliśmy czasu na to, aby wspólnie potrenować i złapać więź. Każdego dnia staramy się łapać zagranie. Podczas kolejnych spotkań uczymy się czegoś nowego o naszych nowych kolegach, zaczynam ich coraz lepiej rozumieć na murawie, a oni coraz lepiej uczą się mojej gry. Powinno być tylko lepiej.

– Odkąd byłem małym chłopcem marzyłem o tym, co dzieje się obecnie. Jestem w klubie od siódmego roku życia, możecie sobie więc wyobrazić jak bardzo chciałem wejść na ten poziom. Stale mam ochotę się uszczypnąć, aby upewnić się, że jestem w tym miejscu i to nie jest sen.

– Myślę że potrzebowałem doświadczenia gry na wypożyczeniach. Jako dzieciak grałem z prawdziwymi mężczyznami, byłem kopany i drapany, poznałem więc tę brzydką stronę futbolu. To przygotowało mnie do tego, aby wrócić do Chelsea.

– Nauczyłem się jak używać mojego ciała, ponieważ jako dziecko tego nie potrzebowałem. Uczyłem się też jak znajdować odpowiednie pozycje, jak kończyć sytuacje, jak rozumieć lepiej kolegów z drużyny. To rzeczy, których nauczyłem się w ostatnich latach.

– Trzeba stale być głodnym i gotowym na naukę. Dorastałem wśród wielu utalentowanych zawodników, jednak talent to nie wszystko. Trzeba ciężko pracować, ciężej niż inni. Dla mnie to oczywiste, cały czas ciężko pracuję, aby być najlepszą możliwą wersją siebie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW