Pulisic: Musimy teraz pokazać charakter
Pulisic: Musimy teraz pokazać charakter

Pulisic: Musimy teraz pokazać charakter

Christian Pulisic udzielił wywiadu dla oficjalnej strony klubowej. Przedstawiamy wypowiedzi amerykańskiego skrzydłowego. 

– Straciliśmy (w meczu z Manchesterem City – przyp. red.) gole z kontrataków, nie byliśmy w stanie tego zatrzymać, więc pierwsza połowa nas zawiodła.

– Pokonywali nas w niektórych miejscach, gdzie powinniśmy lepiej i mądrzej bronić. Pozwoliliśmy im potem dyktować tempo gry.

– Musieliśmy wrócić i pokazać charakter. Nigdy się nie poddajemy, wiemy, że mamy utalentowany i dobry zespół, musimy to jedynie pokazywać. W drugiej połowie to zrobiliśmy.

– Nie jest łatwo odrobić trzybramkową stratę, jednak zdarzało to się wcześniej, więc daliśmy z siebie wszystko i udało nam się strzelić jedną bramkę. Niestety, było za późno.

– Jesteśmy w trudnym okresie. Każdej drużynie to się zdarza, my sami już byliśmy w takiej sytuacji wcześniej. Mamy mecz w przyszłym tygodniu i musimy zacząć odwracać tę sytuację. Musimy szybko zacząć osiągać wyniki.

– Obejrzymy ten mecz jeszcze raz, spojrzymy na niego jako zespół i zobaczymy, co możemy poprawić. To nie będzie łatwe, ale musimy pokazać charakter. Mamy przed sobą kilka meczów, czas na to, by szybko to zmienić i punktować.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW