Kibice Chelsea zebrali ponad tysiąc funtów na baner "In Frank We Trust" - Chelsea24News
Kibice Chelsea zebrali ponad tysiąc funtów na baner „In Frank We Trust”
Kibice Chelsea zebrali ponad tysiąc funtów na baner „In Frank We Trust”

Kibice Chelsea zebrali ponad tysiąc funtów na baner „In Frank We Trust”

Grupa kibiców „We Are The Shed” zorganizowała zbiórkę pieniężną, by stworzyć baner wspierający Franka Lamparda. Początkowy cel 999 funtów został szybko przebity – w momencie pisania tekstu zebrali już 1455 £.

Zbiórka została stworzona na stronie internetowej „JustGiving”. Możemy tam przeczytać nieco więcej o tej inicjatywie.

– Jeśli moglibyśmy być na stadionie, to jako kibice Chelsea dalibyśmy Frankowi Lampardowi i klubowi odpowiednie wsparcie, na jakie zasługują.

– Gdy kibice są trzymani z dala od stadionów, to nasze wsparcie musi być pokazywane w mediach społecznościowych.

– Frank Lampard ma wsparcie prawdziwych, wiernych kibiców Chelsea z całego świata. Chcemy mu to pokazać, tworząc nowy, 15-metrowy baner, który zostanie umieszczony na Stamford Bridge w tym tygodniu. Rozmawiamy z klubem i mamy nadzieję, że uda nam się powiesić ten baner przed niedzielnym meczem FA Cup z Morecambe. Na ten moment nie możemy być jednak pewni na sto procent, że nam się uda.

– Gdy osiągniemy nasz cel (1000 funtów), to nie przekazujcie dalej pieniędzy. Będzie jeszcze wiele okazji, by się zaangażować. Wszelkie dodatkowe fundusze zostaną przekazane na cele charytatywne, bądź na nasz lokalny bank żywności.

– Przekazywanie każdej kwoty, dużej czy małej, jest bardzo cenne. Wiemy, że dla niektórych czasy są trudne, więc jeśli chcesz dołożyć własną cegiełkę do tej inicjatywy, to docenimy nawet 10, czy 20 pensów.

– Koszt baneru jest tak duży z dwóch powodów – długości i tego, że chcemy, by powstał już w ten weekend. Jak zawsze, w celu zachowania przejrzystości, prześlemy cały paragon online.

Źródło: The Sun

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW