Kontuzja Christensena pokrzyżuje plany wypożyczenia Tomoriego?! - Chelsea24News
Kontuzja Christensena pokrzyżuje plany wypożyczenia Tomoriego?!
Kontuzja Christensena pokrzyżuje plany wypożyczenia Tomoriego?!

Kontuzja Christensena pokrzyżuje plany wypożyczenia Tomoriego?!

Gdy wszystkim wydawało się już, że Fikayo Tomori lada moment opuści Stamford Bridge sytuacja zmieniła się o 180 stopni! Anglik był blisko wypożyczenia do Leeds United bądź Newcastle, jednak w związku z urazem Andreasa Christensena w klubie potrzebny jest dodatkowy środkowy obrońca. 

23-latek w tym sezonie jest dopiero piątym wyborem Franka Lamparda na pozycji stopera, a jedyne dwa pełne mecze rozegrał w ramach Carabao Cup. Aby zobrazować pozycję Tomoriego w Chelsea należy przytoczyć fakt, że ostatnie spotkanie młody obrońca rozegrał… we wrześniu 2020 roku. To właśnie ze względu na te fatalne dla niego statystyki Anglik był gotowy do zmiany barw klubowych, jednakże w ostatniej chwili na jego drodze stanęła kontuzja Andreasa Christensena.

Duńczyk doznał urazu kolana podczas meczu z Aston Villą przez co w najbliższym czasie nie będzie do dyspozycji Franka Lamparda. Na chwilę obecną niewiadomo jak poważna jest to kontuzja, więc wszelkie ruchy transferowe Tomoriego zostały zamrożone. W przypadku poważniejszego urazu, 23-latek z miejsca wskoczy w miejsce swojego starszego kolegi.


Źródło: The Sun

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW