N'Golo Kante o swojej przedmeczowej rutynie - Chelsea24News
N’Golo Kante o swojej przedmeczowej rutynie
N’Golo Kante o swojej przedmeczowej rutynie

N’Golo Kante o swojej przedmeczowej rutynie

Czas bezpośrednio przed meczem jest kluczowy dla każdego piłkarza. To, jak spędzają czas od momentu wstania, do pierwszego gwizdka sędziego mocno wpływa na ich występy. Oficjalna strona Chelsea zapytała więc N’Golo Kante o jego przedmeczową rutynę.

Staram się szybko pójść spać

– Wyspanie się jest bardzo ważne, szczególnie gdy gramy mecz w porze obiadowej. Wtedy nie masz jak wziąć drzemki, tak by nadrobić czas, który straciłeś w nocy. To nie zdarza się często, ale powoduje, że sen jest ważniejszy, a także czerpanie energii z kolacji, którą zjadłeś przed pójściem spać dzień wcześniej.

Dobre posiłki są najlepszym przygotowaniem

– Jem dobre posiłki na śniadanie, bądź podczas przedmeczowego posiłku. To najlepsze przygotowanie do meczu. Musimy zjeść pożywną kolację dzień wcześniej, ponieważ czasami nie jesteś głodny rano i musisz się zmuszać, by coś zjeść.

Relaks

– Rano tak naprawdę nie mam nic specjalnego do roboty. Mogę do kogoś zadzwonić, oglądać telewizję, czytać książkę, to zależy. Staram się po prostu zrelaksować do czasu, aż spotkamy się drużynowo – wtedy w pełni koncentruje się na meczu. Przed tym, staram się nie robić nic specjalnego, tak jakbym miał normalny dzień.

Przypominamy sobie plan taktyczny

– To wymaga dużo koncentracji. Musimy być świadomi tego co robiliśmy na treningach i przenieść to na boisko.  Kluczowe jest, by być spójnym z drużyną, by zapamiętać wszystkie rzeczy, które musisz zrobić na murawie. Musimy być w pełni skupieni.

Sztab szkoleniowy daje nam wszystkie informacje, tak by wygrać mecz

– Podczas przedmeczowego spotkania rozmawiamy o tym, co robiliśmy dobrze w poprzednich meczach, oraz o tym, co musimy zrobić lepiej, tak by wygrać. Ostrzegają nas przed mocnymi stronami rywali, rozpracowujemy przeciwników.

Źródło: ChelseaFC

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW