Przedmeczowa konferencja prasowa - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa
Przedmeczowa konferencja prasowa

Przedmeczowa konferencja prasowa

Już w niedzielę Chelsea zmierzy się w Morecambe w ramach spotkania Pucharu Anglii. Czas na przedmeczowe wypowiedzi menedżera.

Kontuzje

– Reece James nadal jest niedostępny. Kontuzjowani są również Andreas Christensen oraz N’Golo Kante.

– Andreas doznał urazu w meczu z Aston Villą, to nie jest uraz, który wykluczy go na długo. Mamy nadzieję, że wróci do treningów już jutro.

Kepa

– Trenuje bardzo dobrze, jego zaangażowanie jest wspaniałe. To nasz piłkarz, jednak nie mogę wiedzieć co wydarzy się w styczniu.

Protokoły COVID

– Jeżeli istnieją reguły, to musimy wszyscy ich przestrzegać. Zostaliśmy poinformowani przez Premier League o procedurach i każdy musi odpowiadać za siebie. Chcemy grać nadal, jednak bezpieczeństwo musi być najważniejsze.

Piłkarze z akademii w kadrze na mecz

– Przetestowaliśmy kilku zawodników z akademii, dzięki czemu mogli z nami trenować. Być może będą włączeni do kadry meczowej.

– Powołaliśmy dwóch Tino (Anjorin i Livramento), Jude’a, Lewisa Bate oraz Henry’ego Lawrence’a. To dla nich ważne doświadczenie i coś, co chciałem zrobić. Mają ogromny potencjał i to pomoże im zrobić kolejny krok w karierze.

Magia FA Cup

– Nie ma znaczenia z kim gramy – to Puchar Anglii i wszystko może się tu wydarzyć. Niezależnie od tego, czy gramy z underdogiem, czy z zespołem z najwyższej ligi. Patrząc na naszą obecną formę musimy mieć się na baczności. Wykorzystamy to spotkanie, aby zbudować pewność siebie niektórych graczy, minuty dostaną ci, którzy ich potrzebują.

– Zawsze patrzę na ogół – mowa tutaj o formie czy kondycji piłkarzy. Wybiorę drużynę, która będzie chciała wygrać to spotkanie.

Presja

– Kiedy posiadasz szeroką kadrę to zazwyczaj jest tak, że większość graczy nie wychodzi w pierwszej jedenastce regularnie. To ludzka natura sprawia, że jest to trudne do zaakceptowania. Spodziewałem się presji, gdy tu przychodziłem, sam nakładam na siebie ogromną presję. Kocham to co robię i nigdy nie oczekiwałem, że będzie łatwo.

Brak pewności siebie

– Jedyną drogą do odzyskania pewności siebie jest ciężka praca. Kiedy brakuje Ci pewności siebie musisz dawać z siebie jeszcze więcej.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW