Znamy listę potencjalnych następców Franka Lamparda - Chelsea24News
Znamy listę potencjalnych następców Franka Lamparda
Znamy listę potencjalnych następców Franka Lamparda

Znamy listę potencjalnych następców Franka Lamparda

Tymczasowa lista potencjalnych następców obecnego szkoleniowca The Blues jest zdominowana przez trenerów wywodzących się z Bundesligi. Na ten moment nazwiskiem, które najbardziej przyciąga uwagę włodarzy Chelsea jest Hasenhüttl. Austriak robi świetną robotę w Southampton, co imponuje naszemu zarządowi.

Hasenhüttl nie ma zamiaru opuszczać Soton w trakcie sezonu, więc jest on rozpatrywany bardziej jako opcja przyszłościowa. Jeśli dalej będzie notował tak dobre wyniki z „Świętymi”, to będzie bardzo poważnym kandydatem na objęcie stanowiska trenera Chelsea, jeśli Frank Lampard zostanie zwolniony po sezonie.

Julian Nagelsmann jest kolejną osobą na naszej liście. Tu sytuacja jest o tyle trudna, że obecny trener RB Lipsk jest niedostępny.

Thomas Tuchel i Ralf Rangnick są opcjami bardziej krótkoterminowymi. Jeśli obecna forma The Blues nie ulegnie poprawieniu – bądź co gorsza, będziemy grali jeszcze gorzej – prawdopodobnie jeden z nich obejmie naszą drużynę w trakcie sezonu. Potencjalnym „strażakiem” jest również Max Allegri, z którym nasz zarząd już wcześniej rozmawiał.

Chelsea na ten moment planuje dać więcej czasu Lampardowi. Uważamy, że może on znaleźć wyjście z kryzysu, ale brak zwycięstw w najbliższych meczach może zmienić nastroje włodarzy.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW