Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Frank Lampard powiedział kilka zdań po dzisiejszym meczu z Morecambe.

– To był profesjonalnie rozegrany mecz w naszym wykonaniu. Mogliśmy zdobyć kilka bramek więcej, jednak w pełni kontrolowaliśmy spotkanie, pomimo że nie było to łatwe.

– Należy oddać szacunek Morecambe, ponieważ są bardzo zorganizowaną drużyną, grali bardzo głęboko i zamykali nam wszystkie przestrzenie, zwłaszcza na początku spotkania. Musieliśmy przełamać ich formacje i to zrobiliśmy. Musieliśmy jednak wygrać ten mecz takim składem i zrobiliśmy wszystko dobrze.

– Mieliśmy w tym sezonie kilka gorszych wyników, więc musieliśmy podejść do tego meczu w odpowiedni sposób.

Timo Werner

– Jestem zachwycony, ponieważ napastnicy chcą zdobywać bramki. W ostatnim czasie miał kilka sytuacji, gdzie minimalnie chybiał. Cieszyła mnie jego dzisiejsza gra, ten gol doda mu pewności siebie. Ważne jest to, aby zrozumieć że zarówno Kai jak i Timo przybyli do nowej ligi i trudne okresy to coś normalnego.

Billy Gilmour

– Billy Gilmour naciska na piłkarzy środka pola i robi to od momentu wejścia do pierwszej drużyny. Od zawsze wiedziałem, że to bardzo dobry piłkarz, nawet jeżeli jest bardzo młody. Dzisiaj pokazał bardzo dobry futbol, bardzo dobrze przemieszczał się z piłką, tak samo jak w meczu z Manchesterem City w poprzednim tygodniu.

– Kiedy mówimy o młodych piłkarzach z akademii trzeba przyznać, że grają bardzo dobrze, nie można jednak oczekiwać od nich regularności oraz liczb. To przyjdzie z czasem, ale na ten moment cieszy mi to co pokazują.

Hudson-Odoi

– Callum gra naprawdę dobrze – jego gra stale się poprawia, a jeszcze wiele przed nim. Jego zaangażowanie w treningi i chęć gry są naprawdę bardzo dobre. Bramka z dzisiejszego meczu jest przykładem tego jak może grać, wykonał świetny ruch, który zakończył się w polu karnym – zrobił to niczym rasowy snajper. Tak właśnie grają nowocześni skrzydłowi. On jest w stanie asystować, tworzyć grę oraz zdobywać bramki. Wszystko jeszcze jednak jest przed nim i może być lepszy.

Tomori

– W jego przypadku wszystko jest otwarte. Jest możliwość, że Fikayo opuści klub na wypożyczenie, jeżeli będzie to dla niego i dla klubu najlepsze rozwiązanie. Myślałem dzisiaj o tym, aby zagrał w pierwszym składzie, jednak ostatecznie zdecydowałem się na inne rozwiązanie. Jego zaangażowanie było fantastyczne, każdego dnia na treningu dawał z siebie wszystko, jednak nie jest łatwo, kiedy ma się w klubie pięciu stoperów.

Źródło: Chelsea FC

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW