Bayern i Chelsea najpoważniejszym kandydatami do pozyskania Upamecano - Chelsea24News
Bayern i Chelsea najpoważniejszym kandydatami do pozyskania Upamecano
Bayern i Chelsea najpoważniejszym kandydatami do pozyskania Upamecano

Bayern i Chelsea najpoważniejszym kandydatami do pozyskania Upamecano

Dayot Upamecano z pewnością będzie łakomym kąskiem podczas letniego okna transferowego – wszystko przez klauzulę wpisaną w jego kontrakt.

Już po zakończeniu sezonu będzie można go pozyskać za 40 milionów funtów, co zamierzają wykorzystać największe kluby świata. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że niektóre zespoły chciałyby kupić stopera już zimą, jednak Lipsk nie zamierza się go pozbywać.

Dopiero po zakończeniu sezonu wejdzie w życie klauzula odstępnego wpisana w umowę gracza i wówczas jego obecny pracodawca nie będzie miał nic do powiedzenia, jeżeli ktoś zaoferuje za niego 40 milionów funtów.

Zainteresowanie wykazuje wiele zespołów, jednak na ten moment najpoważniejszymi kandydatami do pozyskania Francuza wydają się Chelsea oraz Bayern. To jednak Bawarczykom jest bliżej do pozyskania stopera i gdyby sprawa miała się rozstrzygać obecnie, to właśnie do Monachium powędrowałby Upamecano.

Źródło: TZ

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW