Hudson-Odoi: Trenuj z całych sił i dawaj z siebie wszystko na murawie - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Trenuj z całych sił i dawaj z siebie wszystko na murawie
Hudson-Odoi: Trenuj z całych sił i dawaj z siebie wszystko na murawie

Hudson-Odoi: Trenuj z całych sił i dawaj z siebie wszystko na murawie

Callum Hudson-Odoi powoli wraca do formy, którą cieszył fanów The Blues przed doznaniem kontuzji ścięgna achillesa. Teraz czeka go walka o pierwszy skład The Blues.

– Hakim i ja stworzyliśmy nić porozumienia, czujemy to co ten drugi może zrobić i staramy się to wykorzystać. Kiedy dostał piłkę, wiedziałem już że muszę biec przed siebie, ponieważ on jest w stanie znaleźć mnie podaniem. To było fantastyczne zagranie z jego strony.

– Cieszy mnie ten rezultat, myślę że wszyscy zagraliśmy dobrze. Nie lekceważymy żadnego rywala, wiedzieliśmy że musimy zagrać na pewnym poziomie i udało nam się wykonać robotę.

– Cieszę się także ze swojego występu, cieszy mnie też wynik drużyny, wszyscy jesteśmy zadowoleni. Chcemy być coraz lepsi.

– Musimy nadal się rozwijać i ciężko pracować. Ten mecz był dla nas dobrym krokiem do przodu, jednak musimy to poprzeć kolejnymi wygranymi. Mamy nadzieję, że to dopiero początek dobrego okresu, a do tego potrzeba ciężkiej pracy. Chcemy rozpocząć serię zwycięstw, a to byłby dobry początek. Czuję, że potrzebowaliśmy takiego spotkania, aby pokazać odpowiednią mentalność i zaangażowanie.

– Zachowaliśmy czyste konto, zdobyliśmy cztery bramki. Nadal musimy się jednak rozwijać. Przed nami spotkanie z Fulham i musimy zagrać tam na sto procent naszych możliwości.

– Nie ma idealnych piłkarzy, każdy ma wady, zawsze jest co poprawiać. Staram się uczyć każdego dnia i ciężko pracować nad swoimi wadami. Staram się edukować o samym sobie, oglądam klipy ze swoimi meczami, uczę się także od menedżera. On doskonale wie co jest dla mnie odpowiednie, więc chcę się od niego uczyć i ciężko pracować. Za każdym razem kiedy trenuję czy jestem na boisku daję z siebie wszystko. Chcę dawać 110 procent w każdym meczu, chcę być pewnym, że zawsze jestem gotów. Trenuj z całych sił i dawaj z siebie wszystko na murawie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW