Chelsea będzie chciała latem pozyskać stopera - Chelsea24News
Chelsea będzie chciała latem pozyskać stopera
Chelsea będzie chciała latem pozyskać stopera

Chelsea będzie chciała latem pozyskać stopera

Chelsea będzie chciała pozyskać jeszcze jednego stopera po zakończeniu sezonu – The Blues zdają sobie bowiem sprawę, że sytuacja defensywy nie jest jeszcze wystarczająco zabezpieczona.

Thiago Silva okazał się sporym wzmocnieniem, jednak Brazylijczyk ma już 36 i trudno wierzyć, że będzie czymś więcej niż jedynie krótkoterminową opcją na przeczekanie. Klub postara się pozyskać latem lidera defensywy na lata.

Jedynym stoperem z obecnej kadry Chelsea, który może być bezpieczny o swoją przyszłość jest Kurt Zouma. Jego występy w ostatnim czasie były na tyle dobre, że może być pewnym tego, że pozostanie w klubie, jeżeli będzie tego chciał.

Chelsea ma możliwość przedłużenia umowy Silvy o kolejny rok, jednak na ten moment nie śpieszy się z tym i spokojnie obserwuje sytuację na rynku transferowym. Może się bowiem okazać, że klub nie przedłuży kontraktu z Brazylijczykiem, jeżeli znajdzie jego następcę.

Umowy Rudigera i Christensena wygasają za półtora roku i nie jest pewnym, że rozpoczną oni nowy sezon jako zawodnicy The Blues. Kontrakt Zoumy jest ważny rok dłużej.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW