Milan kontaktował się z otoczeniem Tomoriego - Chelsea24News
Milan kontaktował się z otoczeniem Tomoriego
Milan kontaktował się z otoczeniem Tomoriego

Milan kontaktował się z otoczeniem Tomoriego

Według ostatnich informacji, Mohamed Simakan będzie pauzował w najbliższym czasie z powodu kontuzji. Ta sytuacja sprawia, że Milan zwróci się w stronę kilku innych, potencjalnych obrońców.

Jednym z nich ma być 23-letni obrońca Chelsea, Fikayo Tomori. W obecnej kampanii, Anglik raczej nie ma co liczyć na regularną grę, kiedy to Silva oraz Zouma są podstawową parą obrońców. Nawet gdy przychodzą mecze z „łatwiejszymi” rywalami, Lampard woli postawić na Rudigera czy Christensena.

Według Corriere dello Sport, działacze Milanu kontaktowali się z otoczeniem 23-latka. Klub z Londynu otwarty jest na wypożyczenie Anglika. Dodatkowo działacze Chelsea wiedzą, że w kolejce po Anglika ustawi się spora ilość klubów.

Sam Tomori preferowałby Milan, przechodząc do nich na 6-miesięczne wypożyczenie.

Źródło: Corriere dello Sport

 

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW