Chelsea podjęła decyzję w sprawie Dybali - Chelsea24News
Chelsea podjęła decyzję w sprawie Dybali
Chelsea podjęła decyzję w sprawie Dybali

Chelsea podjęła decyzję w sprawie Dybali

Pomimo wydania ogromnej gotówki podczas letniego okienka transferowego, na liście życzeń Chelsea pojawiają się coraz nowsze nazwiska.

Do składu dołączyło kilku nowych piłkarzy, na których klub wydał około 250 milionów funtów. Po obiecującym początku sezonu, drużyna ze Stamford Bridge popadła w kryzys i zajmuje 9 miejsce w tabeli. Taki stan rzeczy sprawia, że pojawia się coraz więcej plotek transferowych.

Niedawno informowaliśmy, że usługi Paulo Dybali zostały zaoferowane działaczom Chelsea. Dodatkowo coraz więcej gazet informuje o zainteresowaniu ze strony londyńskiego klubu.

W swoim podcaście, Fabrizio Romano poinformował, że Chelsea nie weźmie udziału w wyścigu o Argentyńczyka ze względu na fakt, że chcą dać czas swoim nowym nabytkom.

– Ktoś pytał mnie o sytuację Dybali, bo nadal nie przedłużył kontraktu z Juventusem. Póki co, nic nie jest jeszcze przesądzone, ale jeśli do lata nie przedłuży swojej umowy, to opuści Juventus.

– Chcę zaznaczyć, że Chelsea nie kontaktowała się ani z samym piłkarzem, ani z jego otoczeniem. Chcą dać czas takim piłkarzom jak Havertz czy Ziyech.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW