Ferdinand: Rice trafi do Chelsea - Chelsea24News
Ferdinand: Rice trafi do Chelsea
Ferdinand: Rice trafi do Chelsea

Ferdinand: Rice trafi do Chelsea

Były obrońca Manchesteru United uważa, że pomocnik West Hamu przeniesie się do Chelsea w letnim okienku transferowym.

– Uważam, że Rice nie odejdzie w zimie. Pozostanie w West Hamie do końca sezonu. Nie będzie też na siłę starał się odejść w tym okienku. Jeśli do tego dojdzie, to tylko z inicjatywy klubów. Raczej nie jest osobą, która rozpoczynałaby ten temat.

– Jest dzieciakiem, który cały czas chcę się rozwijać i pracować nad swoją grą. Jest jak gąbka: cały czas zadaje pytania i wchłania wiedzę. Kiedy z nim rozmawiam, zawsze zadaje pytania typu: „Jak to było za twoich czasów?”czy „Jak to było z nim trenować?”. W tym aspekcie przypomina mi młodego mnie. Zadaje dużo pytań, ponieważ chce być jeszcze lepszy.

– Życzę mu powodzenia. Jego odejście jest nieuniknione. Będąc realistą- odejdzie latem, prawdopodobnie do Chelsea.

Źródło: FIVE

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW