Gilmour: Wzoruję się na grze Fabregasa - Chelsea24News
Gilmour: Wzoruję się na grze Fabregasa
Gilmour: Wzoruję się na grze Fabregasa

Gilmour: Wzoruję się na grze Fabregasa

Młody pomocnik Chelsea opisał, na jakie aspekty swojej gry zwraca  największą uwagę i kto stanowi jego wzór do naśladowania.

– Musisz być pewny siebie, kiedy prosisz o podanie. Zawsze musisz oglądać się za siebie, żeby wiedzieć, w jakim miejscu na boisku dokładnie się znajdujesz. Jeśli nie będziesz tego robić, wpędzisz się w niemałe kłopoty. Mecze w Premier League są bardzo szybkie i intensywne, więc zawsze musisz mieć świadomość, gdzie dokładnie jesteś. Pewność siebie i wiara we własne umiejętności są kluczowe.

– Kiedy obserwuje grę Fabregasa, przede wszystkim  zwracam uwagę na jego podania do napastników. Nie ważne, czy posyła dolne czy górne piłki. Był jednym z najlepszych pomocników, którym świetnie to wychodziło, zwłaszcza w Chelsea. Chcę dodać ten aspekt do swojej gry. To miłe, kiedy zawodnik takiej klasy pozytywnie komentuje twoje występy.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW