Jack Harrison o swojej relacji z Lampardem - Chelsea24News
Jack Harrison o swojej relacji z Lampardem
Jack Harrison o swojej relacji z Lampardem

Jack Harrison o swojej relacji z Lampardem

Skrzydłowy Leeds United opisał wpływ, jaki wywarł na nim Frank Lampard podczas wspólnej gry w MLS w drużynie New York City.

– Do tej pory mamy bardzo dobrą relację. Byliśmy bardzo blisko podczas pobytu w Nowym Jorku i ciesze się, kiedy widzę, jaką pracę wykonuje w Chelsea. Za każdym razem, kiedy gram przeciwko jego drużynie, staram się wypaść jak najlepiej. W ostatnim meczu przeciwko Chelsea nie poszło mi zbyt dobrze, dlatego chcę to nadrobić przy następnej okazji.

– Będąc w Stanach Zjednoczonych, grałem również z Andreą Pirlo. Razem z Lampardem są na właściwym miejscu, maja odpowiednią mentalność. Nawet, kiedy grali w MLS, nie traktowali tego jako przejście na emeryturę, tak jak wszyscy to komentowali. Cały czas starali się być lepsi i bardzo mi to imponowało. Mieli odpowiednie nastawienie, aby mimo wieku stanowić o silę drużyny. Nie dziwię się, że teraz radzą sobie bardzo dobrze.

Źródło: Que Golazo Podcast

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW