Lewis Bate zawodnikiem grudnia PL2! - Chelsea24News
Lewis Bate zawodnikiem grudnia PL2!
Lewis Bate zawodnikiem grudnia PL2!

Lewis Bate zawodnikiem grudnia PL2!

Młody pomocnik Chelsea wystąpił we wszystkich spotkaniach tego sezonu PL2, z wyjątkiem jednego meczu. Siedem razy grał po 90 minut i przyczynił się do grudniowych zwycięstw. Pozostałymi nominowanymi byli: Timo Anjorin, Folarin Balogun (Arsenal), Brad Lyons (Blackburn), Harry Chapman (Blackburn), Nathan Tella (Southampton) i Harvey White (Tottenham).

– Byłem w szoku, kiedy dowiedziałem się o wygranej, ponieważ konkurencja wśród nominowanych zawodników była ogromna. Wiem, że w przeszłości wielu świetnych piłkarzy otrzymywało te statuetkę, więc cieszę się jeszcze bardziej. Jestem w siódmym niebie.

– Kilku zawodników Chelsea było pominiętych, co bardzo mnie zaskoczyło. Tino Livramento, Myles Peart-Harris czy Marcel Lewis również zasługiwali na wyróżnienie.

– W zeszłym sezonie miałem styczność z pierwszą drużyną, więc byłem bardzo pewny siebie, jednak początek tego sezonu był nienajlepszy w moim wykonaniu. Posiadanie rówieśników w grupie na pewno było pomocne, ponieważ wszyscy uczymy się nowych standardów. Uważam, że nieco poprawiłem swoją szybkość.

– Trening z pierwszą drużyną jest kolejnym krokiem do przodu. Dzięki temu, chcę jeszcze bardziej polepszyć swoją grę. Zyskałem wiele pewności siebie z piłką przy nodze.

– Celem na ten sezon jest dotarcie jak najdalej w Youth Cup, zwłaszcza, że jestem kapitanem, co jest olbrzymim honorem. Jesteśmy również na dobrej drodze, aby powtórzyć sukces w lidze z zeszłego sezonu. Nie mogę się doczekać powrotu Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW