Marco van Ginkel: Ciężko pracowałem na swój powrót - Chelsea24News
Marco van Ginkel: Ciężko pracowałem na swój powrót
Marco van Ginkel: Ciężko pracowałem na swój powrót

Marco van Ginkel: Ciężko pracowałem na swój powrót

Pomocnik Chelsea, Marco van Ginkel wrócił ostatnio na piłkarskie boiska, będąc na wypożyczeniu w PSV Eindhoven. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jego przerwa trwała aż 983 dni.

28-latek pojawił się na boisku w 86 minucie w meczu przeciwko AZ Alkmaar. Drużyna Holendra przegrała to spotkanie 3-1. Aby obejrzeć ostatni występ van Ginkela, należy cofnąć się do maja 2018 roku. 28-latek od samego początku swojej przygody z The Blues, miał problemy z kolanem.

Po swoim powrocie, Holender udzielił wywiadu dla ESPN.

– Osobiście, to było coś wielkiego. Ciężko pracowałem na swój powrót i zajęło mi to dużo czasu.

– Być z powrotem zdrowym, sprawnym do gry to dla mnie jak nagroda. Byłem też razem z innymi na meczu z Ajaxem i poczułem tę atmosferę i wszystko inne panujące na stadionie. Otrzymałem dzisiaj kilka minut. To świetne uczucie po dłuższej przerwie.

Źródło: ESPN

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW