Merson: Chelsea nadal może mieć szanse na mistrzostwo - Chelsea24News
Merson: Chelsea nadal może mieć szanse na mistrzostwo
Merson: Chelsea nadal może mieć szanse na mistrzostwo

Merson: Chelsea nadal może mieć szanse na mistrzostwo

Były pomocnik Arsenalu wierzy, że The Blues nadal mają szansę na walkę o tytuł mistrza Anglii i uważa, że sobotni mecz przeciwko Fulham będzie kluczowy.

– Chelsea ma znaczną przewagę nad Fulham, ponieważ ci rozgrywali spotkanie w środku tygodnia z Tottenhamem. To bardzo ważny mecz, wielkie lokalne derby.

– Aktualnie sezon przedstawia się w taki sposób, że jeśli wygrywasz 3 spotkania z rzędu, to z powrotem jesteś w grze. Jeśli wygrywasz 5 spotkań z rzędu, prawdopodobnie jesteś na szczycie tabeli. W zeszłym sezonie sprawy miały się zupełnie inaczej.

– Dlatego cały czas sądzę, że Chelsea nie jest jeszcze poza rywalizacją o tytuł. Kimkolwiek jesteś, wygraj 5 meczy z rzędu, a ponownie jesteś w grze.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW