Starcie z sąsiadami! Fulham vs Chelsea – zapowiedź spotkania
Starcie z sąsiadami! Fulham vs Chelsea – zapowiedź spotkania

Starcie z sąsiadami! Fulham vs Chelsea – zapowiedź spotkania

The Blues stoją przed kolejną szansą na przełamanie trefnej passy w Premier League. W sobotę bowiem na Craven Cottage, Chelsea podejmie Fulham. Wieśniaki wygrały zaledwie 3 spotkania w starciu z ekipą ze Stamford Bridge jeśli chodzi o Premier League. Czy tym razem ponownie górą będzie zespół z niebieskiej części Londynu?

Jeśli chodzi o zespół prowadzony przez Franka Lamparda, to w ostatnim meczu pokonali Morecambe 4:0. Pomimo ciężkiej gry The Blues wreszcie wygrali spotkanie, teraz pora na przełamanie się na gruncie ligowym. Przeciw Fulham nie będzie dostępny Kante. Cóż, ostatnimi czasy Chelsea znów zaczęła gubić bramki, nie ma też progresu w ofensywie. To wszystko składa się na 9 miejsce w tabeli, a obierane miejsce w top 4 jako pewnik staje się coraz bardziej odległe. Dodatkowo wokół klubu zaczęła panować nieco nerwowa atmosfera, bo częściej mówi się o następcach obecnego szkoleniowca, jeśli zespół nie poprawi swoich wyników. Kto wie czy sobotnie starcie nie będzie jednym z ostatnich, gdzie Frank będzie za sterami.

A gospodarze…

Zawodnicy jak i sympatycy zespołu z Craven Cottage nie mają powodów do wstydu. Urywali punkty m.in Tottenhamowi, Liverpoolowi i Southamptonowi. Utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej jest co raz bardziej realne. Ostatnia porażka ekipy Scotta Parkera to mecz z Manchesterem City, to cecha wspólna gospodarzy jak i przyjezdnej Chelsea. W starciu z The Blues nie weźmie udziału Loftus-Cheek.

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w sobotę będziemy świadkami remisu. Fulham to specjaliści jeśli mowa o remisach. Jeśli chodzi natomiast o Chelsea, to zaledwie 2 wygrane w 6 spotkaniach nie napawają optymizmem. Mimo znaków coś mi mówi, że The Blues się przełamią, jednak nie uda im się zachować czystego konta. Z jednej strony drużyna Parkera potrafi punktować mocnych rywali, z drugiej strony Chelsea przyjedzie niezwykle zdeterminowana, by wreszcie przełamać ligową niemoc. Myślę, że spotkanie zakończy się 2:3, na korzyść ekipy Lamparda.


 

 

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od lat 14. Na tym portalu moja działko to w znacznej mierze zapowiedzi. Poza samym pisaniem interesuje się retoryką oraz montażem wideo.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW