Tore Andre Flo: Myślę, że Abraham i Werner powinni grać razem
Tore Andre Flo: Myślę, że Abraham i Werner powinni grać razem

Tore Andre Flo: Myślę, że Abraham i Werner powinni grać razem

Były piłkarz i pracownik Chelsea, Tore Andre Flo, naciska, aby Tammy Abraham oraz Timo Werner grali ze sobą w jednej linii ataku. Andre Flo uważa, że Frank Lampard powinien częściej korzystać z takiego ustawienia.

– Myślę, że mogą razem współpracować. Nie uważam, że osiągnęli ze sobą już pełne zgranie, ale wierzę, że są w stanie to zrobić. Jest jeszcze dużo do zrobienia.

– Jako napastnik potrzebujesz bramek, a Werner w końcu się przełamał. Miejmy nadzieję, że będzie teraz pewniejszy siebie i zacznie coraz więcej strzelać.

– Jest w stanie radzić sobie lepiej w lidze, chodzi o strzelenie kilku bramek i nabrania pewności siebie.

Tore Andre Flo pracował w przeszłości w zespołach młodzieżowych i wypowiedział się na temat angielskiego snajpera.

– Uważam go za świetnego gracza. Znam go od dłuższego czasu, pracowałem z nim w przeszłości w akademii. Ma spory potencjał i jest w stanie rywalizować z gwiazdami, które przyszło do Chelsea.

– Może być zadowolony z tego, co prezentuje na boisku. Kiedy dostaje minuty na boisku potwierdza swoją wartość strzelonymi bramkami. Jest wartościowym graczem dla Chelsea. Ma 23 lata, jestem przekonany, że w przyszłości ujrzymy od niego o wiele więcej.

Źródło: Bookmakers.co.uk

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW