Chilwell wierzy w odrodzenie Chelsea - Chelsea24News
Chilwell wierzy w odrodzenie Chelsea
Chilwell wierzy w odrodzenie Chelsea

Chilwell wierzy w odrodzenie Chelsea

Ben Chilwell wierzy, że proces odbudowy Chelsea przyniósł efekt, bo już dzisiejszego wieczoru chcą pokonać Fullham.

Po trzech miesiącach bez porażki we wszystkich rozgrywkach, nadszedł gorszy okres dla drużyny, wygraliśmy jeden z sześciu ligowych spotkań. Chwiejna forma sprawiła, że spadliśmy w tabeli.

Chilwell jest jednym z najnowszych nabytków, ale bardzo szybko udało mu się wkomponować w skład. Przyznaje, że drużyna potrzebuje zgrania oraz ulepszeń.

Po pierwszych derbach w zachodnim Londynie powiedział

-Oczywiście to był trudny okres dla nas wszystkich.

-W tej rundzie rozegraliśmy 17 spotkań bez porażki. W składzie pojawiło się wielu nowych graczy. Dodatkowo wpływ na grę miał brak okresu przygotowawczego.

-To proces i zawsze na początku ciężej odnosi się sukcesy, chcemy, aby stało się możliwie najszybciej, ale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwa podróż.

Chilwell uważa, że seria gorszych wyników jeszcze bardziej zaostrzyła chęci do ciężkiej pracy. The Blues zamierzają zdobyć trzy punkty w meczu z Fulham.

-Przechodzimy teraz przez trudny okres, ale każda drużyna w lidze będzie przechodzić podobne spadki formy w tym sezonie. Zobaczyliśmy światło w tunelu, teraz pracujemy ciężej, bo czujemy się upokorzeni.

-To bardzo inny i trudny sezon, że wszystkim co się dzieje, ale najważniejsze jest, żebyśmy znowu zaczęli zwyciężać.

Chilwell przyznaje też, że presja na zwycięstwo w Chelsea jest większa, niż w jego poprzednim klubie Leicester.

-Kiedy jesteś w Chelsea oczekujesz, że będziesz wygrywać co tydzień. To ogromny klub. Powodem dla którego dołączyłem – i dlaczego tylu zawodników tego lata dołączyło – jest to, że chcemy zdobywać trofea.

-Zdecydowanie mamy skład, który jest w stanie odnosić sukcesy, jednak na nas, zawodnikach Chelsea ciąży olbrzymia presja. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że codziennie możemy w pracy robić to co sprawia nam przyjemność, grać w piłkę nożną.

-Fullam ma serię sześć meczy bez porażki, w tym remis z Tottenhamem czy Liverpoolem. To będzie trudny mecz. Pokazali się z dobrej strony z mocnymi zespołami i mają bardzo dużą jakość.

-To będzie na pewno trudne, ale to gra i zawsze jesteśmy skoncentrowani na zdobyciu trzech punktów.

Źródło: ChelseaFC

 

 

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW