Jamie Redknapp: Mason był dzisiaj najlepszy - Chelsea24News
Jamie Redknapp: Mason był dzisiaj najlepszy
Jamie Redknapp: Mason był dzisiaj najlepszy

Jamie Redknapp: Mason był dzisiaj najlepszy

Jamie Redknapp zasypał lawiną pochwał jedynego strzelca bramki sobotniego meczu z Fulham, Mason Mounta. Po trafieniu 22-latka w 78 minucie meczu, The Blues wywieźli komplet punktów z Craven Cottage.

Były piłkarz m.in. Liverpoolu i Tottenhamu był pod wrażeniem sobotniego występu Mounta. Według Redknappa, Mount powinien teraz strzelać coraz więcej bramek, aby utrzymać wysoki poziom.

– Był dzisiaj najlepszy w Chelsea. Od pierwszej minuty, chciał ciągle mieć piłkę, sprawiał, że coś się działo na boisku, był energiczny, ciągle pressował, aż w końcu popisał się świetnym wolejem.

– To jego pierwszy gol w Premier League od 13 spotkań, musi strzelać ich więcej. To coś, co może poprawić, bo jest bardzo jakościowym piłkarzem. Na przykład strzał w poprzeczkę z pierwszej połowy.

– Frank wie, że to co robi Mason, to w jaki sposób ustala tempo, pressuje, to właśnie dlatego gra tydzień w tydzień.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW