Przechytrzyć Lisy! Leicester vs Chelsea – Premier League [zapowiedź]
Przechytrzyć Lisy! Leicester vs Chelsea – Premier League [zapowiedź]

Przechytrzyć Lisy! Leicester vs Chelsea – Premier League [zapowiedź]

The Blues pod wodzą Franka Lamparda we wtorek pojedzie na King Power Stadium, by tam zmierzyć się z Leicester. Czy Chelsea uda się wrócić na dobre tory i zgarnąć trzy punkty? A może to Lisy wyjdą zwycięsko z tego pojedynku i prześcigną Manchester United?

W sobotę The Blues wygrali w derbowym starciu z Fulham. Co by nie mówić nie było to zwycięstwo w wielkim stylu, a raczej ucieczka katu z pod topora. 1:0 z grającym przez 45 minut w dziesiątkę beniaminkiem nie może cieszyć. Mimo zaledwie jednobramkowego zwycięstwa to wynik tego spotkania był lepszy od gry, o czym pisaliśmy tutaj. Najjaśniejszym punktem meczu w niebieskich trykotach był Mount. W starciu z Leicester nie zobaczymy na pewno Kante, możliwe natomiast że do składu powróci Christensen. Obecna forma podopiecznych Lamparda pozostawia wiele do życzenia, jako że nie znamy jeszcze wyników wtorkowego starcia możemy pocieszyć się kilkoma statystykami:

  • Chelsea nie przegrała na King Power Stadium od 7 spotkań
  • Brendan Rodger, manager Leicester nie potrafi wygrać z The Blues, 15 starć 8 remisów 7 porażek

Najlepszy czas na przełamanie

Wtorkowy rywal Lisów jest w poważnym dołku, jeśli chodzi o formę. A jedno z najlepszych okienek transferowych w historii Chelsea, wydaje się że im bardziej zaszkodziło niż wzmocniło. Jeśli Brendan Rodgers chce wreszcie wygrać przeciw The Blues oraz pomóc zakończyć niechlubną serię Leicester, na własnym stadionie przeciw tej drużynie, to teraz ma na to najlepszą okazję. Lisy są niepokonane od pięciu spotkań, a ostatnio rozprawiły się ze świetnie dysponowanym Southampton 2:0. Przeciw Chelsea nie zobaczymy: Praeta, Pereiry oraz Mendy’ego.

Pierwszy gwizdek o 21:15

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od lat 14. Na tym portalu moja działko to w znacznej mierze zapowiedzi. Poza samym pisaniem interesuje się retoryką oraz montażem wideo.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW