Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Leicester – czas więc na przedmeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Kontuzje

– Christensen jest dostępny, N’Golo nie będzie w stanie zagrać – to dla niego zbyt wcześnie po tej kontuzji.

Tomori

– Fikayo to piłkarz, który nadal się rozwija. Nie jesteśmy w stanie grać wszystkimi naszymi stoperami, w tym sezonie mamy ich aż pięciu, to sprawia że mam ogromny problem. On chce grać regularnie, dlatego być może odejdzie na wypożyczenie. Przez ostatnie 2-3 sezony poczynił ogromne postępy, musi to kontynuować.

Mount

– Mason gra z ogromną pewnością siebie. Ostatnio mówiłem o nim bardzo dużo, podoba mi się jego etyka pracy na treningach. Musi jednak dawać nam więcej w kontekście liczb boiskowych. Mason jest dobrym piłkarzem dla innych, zawsze bardzo ciężko pracuje i gra bardzo dobrze.

– On bardzo ciężko pracuje także bez piłki. A kiedy już ją ma przy stopie, to porusza się z nią bardzo szybko – tak naprawdę może zrobić wszystko: strzelać gole, asystować, rozgrywać. Ważne jest także jego zaangażowanie. Jego krytycy są w błędzie, ponieważ on ma dopiero 22 lata i wszystko przed nim. Trudno sobie wyobrazić jak dobry będzie za kilka lat.

Leicester

– Oni walczą o tytuł mistrzowski. Pod koniec poprzedniego sezonu udało nam się ich wyprzedzić, jednak do końca nie było wiadomo, czy nam się uda. To dobry zespół, mają świetnych graczy oraz menedżera. Musimy dać z siebie wszystko w tym meczu.

– Leicester to jakościowy zespół, jednak nie tylko oni są takim w Premier League. Mamy odpowiednią jakość, aby z nimi wygrać, musimy to tylko odblokować.

Werner

– Każdy zawodnik ma w swojej karierze takie momenty. Musimy po prostu ciężko pracować nad tym, aby przeszedł ten okres.

– Nie zamierzam porównywać go do nikogo innego, każda sytuacja jest inna. Torres miał trudne momenty w Chelsea, jednak wygrał Champions League. Musimy wypracować najlepsze warunki dla Timo, a on musi ciężko pracować i stale się poprawiać. Ważne jest także to, aby zachował optymistyczne podejście.

Brendan Rodgers

– Wykonuje kawał dobrej pracy w Leicester. Super będzie się z nim spotkać w tym meczu, to wspaniały trener.

Drinkwater

– To dobrze dla Danny’ego że znalazł klub w którym będzie mógł zagrać trochę spotkań.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW