Brendan Rodgers: Mount to fantastyczny zawodnik
Brendan Rodgers: Mount to fantastyczny zawodnik

Brendan Rodgers: Mount to fantastyczny zawodnik

Trener Leicester, Brendan Rodgers docenił pomocnika Chelsea, Masona Mounta przed wtorkowym spotkaniem. 22-latek znajduje się w czołówce pod względem największej ilości rozegranych minut pod skrzydłami Franka Lamparda.

Po otrzymaniu nagrody zawodnika spotkania, raczej pewnym jest, że ujrzymy go w meczu przeciwko „Lisom.” Rodgers, który przez cztery lata pracował jako trener w młodzieżowych zespołach Chelsea nigdy nie miał okazji pracować z 22-latkiem, jednak dostrzega dlaczego Frank Lampard darzy go tak ogromnym zaufaniem.

– Widziałem jego talent przez kilka dobrych lat. To fantastyczny zawodnik z dobrą mobilnością i świetną techniką. To mówi wszystko o jego mentalności, gdy Frank decyduje się tak często na niego stawiać.

– Robi to, bo wie, że Mason jest topowym piłkarzem, który jest głodny i spragniony sukcesu.

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW