Kurt Zouma: Leicester to niebezpieczna drużyna
Kurt Zouma: Leicester to niebezpieczna drużyna

Kurt Zouma: Leicester to niebezpieczna drużyna

Francuski obrońca ma świadomość, że Leicester to nie byle jaka drużyna. Nie bez powodu „lisy” zajmują trzecie miejsce w tabeli, a dla Zoumy ten mecz będzie istotny, aby powrócić na odpowiednie tory.

– Kiedy patrzymy na Leicester, wiemy, że są niebezpieczną drużyną i jak potrafią atakować, ale to nasze podejście do meczu odegra kluczową rolę.

– Chcemy zagrać tak jak potrafimy i chcemy wygrać ten mecz. Trener powiedział, żebyśmy byli pozytywni. Wiemy, że mieliśmy ostatnio słabszy okres i w niektórych grach powinniśmy się spisać lepiej, ale wszystko to jest już za nami.

– Wszyscy widzimy, że w tym sezonie każdy może odebrać punkty każdemu. Wszystkie mecze są inne oraz trudne. To będzie otwarta gra, ale musimy się skupić na sobie.

Pomimo meczu spędzonego na ławce, Kurt zadowolony jest ze swojej formy oraz rozwoju, jakiego poczynił przez obecny sezon.

– Poprawiłem się w wielu aspektach gry. Gdy byłem młodszy, musiałem uczyć się wielu różnych rzeczy, ale teraz mam 26 lat i trochę doświadczenia. Gram tydzień w tydzień, a praca nigdy nie jest skończona. Każdego dnia muszę ciężko pracować, a także się uczyć.

– Cieszę się, że znów mogę grać dla Chelsea po mojej kontuzji i wypożyczeniach. Po prostu cieszę się każdą minutą i dobrze się bawię.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW