Upokarzający wieczór na King Power Stadium – ostatni mecz Lamparda w roli menedżera Chelsea?
Upokarzający wieczór na King Power Stadium – ostatni mecz Lamparda w roli menedżera Chelsea?

Upokarzający wieczór na King Power Stadium – ostatni mecz Lamparda w roli menedżera Chelsea?

Jeżeli poprzednie spotkania były słabe, to te dzisiejsze pobiło na głowę wszystko co widzieliśmy do tej pory – Chelsea uległa Leicester w sposób, który nie przystoi drużynie z Premier League.

Dzisiejsze spotkanie było idealnym momentem do tego, aby się przełamać i wrócić na odpowiednią ścieżkę – tak jednak nie było. Od początku do końca to Leicester miało kontrolę nad spotkaniem, a pierwsze trafienie zaliczyli już w pierwszych minutach spotkania.

Od tego momentu mecz wyglądał tak samo do końca – The Blues trzymali piłkę (nie odważę się napisać o kontroli), a Leicester na spokojnie wyczekiwało kolejnych szans. Prawdę mówiąc, gdyby nie doskonała dyspozycja Mendy’ego, to tych bramek byłoby jeszcze więcej.

Tuż przed końcem pierwszej połowy drugiego gola zdobył James Maddison, co zamykało już ten mecz.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy jeszcze nudniejszy obraz gry – Chelsea nie miała pomysłu na to, jak oddać celny strzał na bramkę gospodarzy, a ci z kolei spokojnie czekali na to, co zrobi rywal. Uprzedzając – nie zrobił absolutnie nic.

Frank Lampard sprawiał wrażenie zrezygnowanego, tak jakby wiedział już, że najbliższe dni przyniosą to, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Chelsea nie działa dzisiaj żadnych argumentów ku temu, aby uwierzyć w to, że pod wodzą obecnego menedżera wyjdą z tej zapaści. Brakowało dzisiaj wszystkiego, trudno byłoby znaleźć pozytywny aspekt.

Już za kilka dni The Blues zmierzą się z Luton w ramach Pucharu Anglii. Kto wie, być może wówczas klub poprowadzi już nowy menedżer.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW