Wnioski po meczu z Fulham
Wnioski po meczu z Fulham

Wnioski po meczu z Fulham

Chelsea odniosła zwycięstwo w derbowym spotkaniu z Fulham po bramce Masona Mounta. Zapraszam Was na wnioski z tego meczu.

  1. Mount był zdecydowanie liderem tej drużyny w derbowym meczu. Zagrał jak stary wyjadacz, kontrolował tempo meczu, był wszędzie gdzie powinien być. Dodatkowo zapewnił nam zwycięstwo. Jak podnosić się z kolan to za sprawą wychowanka.
  2. Frank Lampard ma ewidentnie kłopot z odnalezieniem odpowiedniego balansu. Pogubił się jeżeli chodzi o personalia. Niesamowita forma Hudsona-Odoi i zaczyna na ławce. W zamian dostaje słaby występ Pulisica. Tak się nie robi trenerze. Jednak wierzę, że Frank jako jedyny może to poukładać.
  3. Rudiger i Silva zagrali poprawne spotkanie. Nie stwarzaliśmy takiego zagrożenia przy rzutach rożnych co z Zoumą, ale dalej ten występ był poprawny. Oczywiście z tej dwójki lepszy był doświadczony stoper z Brazylii.
  4. Beznadziejny występ Giroud. Nie dał nam nic jeżeli chodzi o jego największy atut – gra na małej przestrzeni z błyskotliwym odegraniem do szybszych kolegów oraz gra w powietrzu. Mecz do wymazania.
  5. Świetne wejścia rezerwowych. Każdy z nich dał niesamowitą energię jeżeli porównamy to do wyjściowej jedenastki. Na mecz z Leicester potrzebne są zmiany i to nawet trzy czy cztery.
  6. Niepokoi mnie, że Mendy z meczu na mecz popełnia jakiegoś ‚babola’. Miejmy nadzieje, że Ed będzie bił taką pewnością siebie jak na początku swojej przygody z Chelsea. Oby słabsza dyspozycja wiązała się ze słabszą dyspozycją całej drużyny, a nie z powodu braku umiejętności.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW