Groves: Myślę, że szatnia nie wierzy w Lamparda
Groves: Myślę, że szatnia nie wierzy w Lamparda

Groves: Myślę, że szatnia nie wierzy w Lamparda

Czarne chmury zbierają się nad Frankiem Lampardem oraz jego sztabem szkoleniowym – według niektórych doniesień, szatnia straciła wiarę w menedżera.

Piłkarze Chelsea mają uważać, że Lampard nie jest menedżerem z topu i zbyt wcześnie podjął pracę w tak dużym klubie. A przynajmniej tak uważa Perry Groves.

– Jeżeli chodzi o Chelsea, myślę że ich największym problemem jest to, że szatnia nie wierzy w to, że Lampard jest menedżerem na taki klub.

– Brakuje nam intensywności oraz zaangażowania. Wystarczy zobaczyć jakie bramki tracili, nikt nie zareagował przy pierwszym trafieniu.

– Przy drugim trafieniu udział brał Rudiger, jednak warto też zapytać – gdzie był Reece James? Zabrakło z jego strony jakiegokolwiek zaangażowania, etyki pracy, chęci pomocy drużynie.

– Lampard ponownie zagrał trójką z przodu, jednak zabrakło im siły fizycznej, aby się przeciwstawić Leicester. Chelsea wręcz krzyczy o 4-2-3-1.

– Nie widzę tego pod wodzą Franka Lamparda, on wyszedł na drugą połowę bez zmian, nawet bez zmiany formacji. Myślę, że ta praca przyszła dla niego za wcześnie, on dopiero się uczy. Poprzedni sezon był dla niego udany, ponieważ nie dokonywał zakupów i oczekiwania były niskie. Teraz jednak wydał 220 milionów funtów. Lampard nie jest menedżerem z topu, Chelsea jest klubem z topu.

– Czy dostanie więcej czasu? Jeżeli nie zostanie zwolniony w najbliższych dwóch dniach to tak. Należy pamiętać, że to Frank Lampard, legenda klubu. Być może ze względu na to dostanie więcej czasu.

Źródło: TalkSPORT

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW