Idealny trener dla Chelsea? Musi mieć przeszłość w Bundeslidze!
Idealny trener dla Chelsea? Musi mieć przeszłość w Bundeslidze!

Idealny trener dla Chelsea? Musi mieć przeszłość w Bundeslidze!

Po wczorajszej porażce z Leicester dni Lamparda w niebieskiej części Londynu zdają się być policzone. Kto go zastąpi? Według The Athletic musi być to ktoś niemieckojęzyczny, z przeszłością w Bundeslidze i doświadczeniem. Oprócz tego zarządowi Chelsea zależy aby nowy szkoleniowiec wykazywał się doskonałym zmysłem taktycznym.

Faworytami są trenerzy z Niemiec nie tylko ze względu na Timo Wernera i Kaia Havertza (obaj bardzo dobrze posługują się językiem angielskim), ale także z powodu wysokiej jakości wyszkolenia, które uzyskują szkoleniowcy wywodzący się z Bundesligi. Charakteryzuje ich również niechęć do obejmowania funkcji menadżera – zamiast tego wolą być jedynie trenerami, którzy współpracują z zarządem. Taki układ jest w Chelsea porządany.

Klub najchętniej zatrudniłby Juliana Nagelsmanna lub Ralfa Rangnicka. Innymi kandydatami są aktualnie bezrobotny Thomas Tuchel oraz trenujący Southampton Ralph Hasenhüttl.

Póki co nie wiadomo, który z wymienionych szkoleniowców jest najbliżej podpisania kontraktu z Chelsea. Nie można też wykluczyć, że Romanowi Abramowiczowi zostało jeszcze trochę cierpliwości i Frank Lampard utrzyma swoją posadę.

Źródło: We Ain’t Got No History

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW