Mount: Jesteśmy lepsi niż nasze występy
Mount: Jesteśmy lepsi niż nasze występy

Mount: Jesteśmy lepsi niż nasze występy

Mason Mount wypowiedział się po wczorajszej porażce z Leicester City. Młody angielski pomocnik po raz kolejny był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników Chelsea na boisku, jednak tym razem nie poskutkowało to zdobyciem choćby punktu.

– Zostaliśmy pokonani przez lepszy zespół. Wiemy, że to bardzo dobra drużyna, a wychodząc na mecz czuliśmy, że będzie trudno. Ustawili się znakomicie. Czasami trzeba podnieść ręce i przyznać, że to oni byli lepsi tego wieczoru.

– Zaryzykowali. Dwa gole stracone przed przerwą wpłynęły na nas i utrudniły wychodzenie z akcjami w drugiej połowie. Kiedy jesteś skuteczny pod bramką wygrywasz mecze. Mieliśmy kilka takich sytuacji, ale nie strzelaliśmy. Jesteśmy rozczarowani, że nie wygraliśmy tego meczu. Wiemy, że jesteśmy lepsi niż to pokazujemy. Musimy spojrzeć na siebie oraz przeanalizować jak gramy. Zobaczyć gdzie możemy się poprawić i wrócić silniejsi w następnym meczu.

– Wciąż się uczymy. Każdego dnia musimy stawać się lepsi na boisku treningowym oraz podczas meczów. To wymaga czasu, na pewno tam dotrzemy. Poznajemy się coraz bardziej i miejmy nadzieję, że do końca sezonu znajdziemy się w odpowiednim miejscu.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW