Patrick Bamford: John Terry był świetnym kapitanem
Patrick Bamford: John Terry był świetnym kapitanem

Patrick Bamford: John Terry był świetnym kapitanem

Były napastnik Chelsea, a obecnie Leeds, Patrick Bamford wspomina swoje czasy w szeregach The Blues, kiedy kapitanem był jeszcze John Terry. Podczas treningów, legenda The Blues zahartowała młodego piłkarza.

W rozmowie z oficjalnym podcastem Leeds, jak Terry pomógł mu się rozwinąć, dzięki czemu tak świetnie sobie radzi w aktualnej kampanii.

– Będąc szczerym, był bardzo miłym. Był świetnym kapitanem, spędzał dużo czasu z młodymi piłkarzami i sprawiał, że czułeś się komfortowo.

Przed zakończeniem kariery, Terry nigdy nie zmierzył się z Bamfordem na boisku, jednak młody napastnik wspomina, jak Anglik go zahartował.

– Nawet jak byłeś młody, to na treningu się nie bał i zawsze skrobał cię po piętach czy całych nogach. Uważam, że był dobry dla młodych piłkarzy, hartował cię, dzięki czemu byłeś gotowy. Ale nigdy nie udało mi się z nim zmierzyć.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW