Pomeczowa konferencja Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Chelsea awansowała do kolejnej rundy FA Cup – czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Awans

– To rozgrywki, które Chelsea wygrywała, więc to normalne, że celem był awans. Mieliśmy przed sobą mecz do rozegrania i daliśmy radę.

Trzecia bramka

– Callum zrobił bardzo dużo przy tym golu, wspaniale się ogląda takie trafienia. W tym meczu było sporo więcej dobrego futbolu z naszej strony. Cieszy mnie to, że widziałem pozytywne rzeczy podczas tego spotkania. Piłkarze muszą to kontynuować.

Błąd Kepy

– To był przede wszystkim błąd całego zespołu, daliśmy rywalowi wejść w nasze pole karne i oddać strzał. Nie przypisywałbym winy Kepie.

Gilmour i Mount

– Myślę, że nasza dwójka pomocników w dzisiejszym meczu była świetna, dobrze poruszali się z piłką, byli także zdyscyplinowani. To coś, co można rozpatrywać na przyszłość.

Werner

– Przestrzelony rzut karny to na pewno coś rozczarowującego dla niego, jednak dał nam bardzo dużo w dzisiejszym meczu.

Przyszłość Gilmoura

– Billy był niesamowity w dzisiejszym meczu. Dobrze czuł się z piłką przy nodze, był zdyscyplinowany, był po prostu świetny. To młody piłkarz i wrócił po poważnej kontuzji. Musimy znaleźć dla niego odpowiednie rozwiązanie. Będziemy myśleć o tym, co będzie dla niego najlepsze – pozostanie w klubie czy wypożyczenie do końca sezonu. Na ten moment pozostaje z nami, jednak będziemy uważnie przyglądać się potencjalnym propozycjom.

Baner wspierający Lamparda

– Wiedziałem o nim od pewnego czasu, powiedzieli mi o nim ludzie, którzy go założyli. To dla mnie ważna rzecz i bardzo to doceniam. Kiedy jestem na Stamford Bridge, wiem doskonale że pracuję w klubie, który kocham i zawsze otrzymywałem ogromne wsparcie – zarówno jako piłkarz jak i teraz jako menedżer.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW