Ryan Bertrand: Frank musiał zaczynać w Chelsea od zera
Ryan Bertrand: Frank musiał zaczynać w Chelsea od zera

Ryan Bertrand: Frank musiał zaczynać w Chelsea od zera

Były piłkarz Chelsea oraz zwycięzca Ligi Mistrzów, Ryan Bertrand stanął w obronie swojego byłego kolegi z drużyny, Franka Lamparda. Po porażce z Leicester, presja na barkach Anglika jest coraz większa.

Mecz z lisami był piątą porażką w ciągu ostatnich 8 spotkań i spowodował wylew informacji na temat tego, że Roman Abramowicz traci cierpliwość i rozgląda się za innym menedżerem. Jednak piłkarz Southampton sugeruje właścicielowi Chelsea, aby ten pozostał przy Franku Lampardzie, ponieważ widać, że wykonuje dobrą robotę.

– Od kiedy był w Derby, można było zobaczyć jaki wywarł na nich wpływ, to jak grali, poruszali się.

– Menedżerowie mogą mieć pomysł, ale najlepsi potrafią w pełni przekazać swoją myśl i pomysł. Frank w Chelsea musiał zaczynać od zera wraz z młodymi chłopakami. Teraz mógł sprowadzać prawdziwych piłkarzy i potrzeba czasu, aby zrozumieli jego taktykę.

– Myślę, że póki co wykonał fantastyczną pracę.

Źródło: Hampshire Live

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW