Wnioski po meczu z Leicester - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Leicester
Wnioski po meczu z Leicester

Wnioski po meczu z Leicester

Chelsea przegrywa mecz z Leicester i tym samym nie jest to najlepsza informacja dla Franka Lamparda. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Chelsea bez pomysłu, bez wigoru, bez jakiejkolwiek energii podeszła do tego spotkania. Szybko stracona bramka i wszystko jeszcze bardziej się rozsypało w tej drużynie. Dramatycznie wyglądał ten mecz w wykonaniu Chelsea.
  2. Jedynym piłkarzem, który jakkolwiek się starał coś zrobić w tym meczu był Mason Mount. Mowa oczywiście o piłkarzach grających ‚w polu’. Drugim zawodnikiem był Edouard Mendy, jednak nawet on nie ustrzegł nas przed porażką.
  3. Wynik paradoksalnie dużo lepszy niż gra. Jakkolwiek to brzmi, ale 2:0 to najniższy wymiar kary. Ten mecz pokazał jedynie w jak słabej dyspozycji się obecnie znajdujemy.
  4. Po takich spotkaniach i w takich okolicznościach wcześniej trenerzy Chelsea zostali zwalniani bez jakichkolwiek skrupułów. Tutaj jednak Frank Lampard ze względu na to, że jest Frankiem Lampardem otrzymuje większy kredyt zaufania. Dodatkowo presja rośnie ponieważ na rynku są dostępni inni trenerzy.
  5. Spotkanie w naszym wykonaniu było jak od niechcenia. Piłkarze chyba mieli w głowie tylko wyjść, pobiegać na lepszy sen i się rozejść do domów. To wyglądało jakby zawodnicy Chelsea przyjechali po robocie na gierkę z kolegami z firmy. Zmęczeni, kopali piłkę na luzie. Jak stracili bramkę to było to jakby coś normalnego. Okropne jest to, że piłkarze wyglądają na ‚przystosowanych’ do takiej sytuacji, a najgorsze jest to, że trenerowi i zawodnikom to wszystko jedno co będzie dalej. Takie wrażenie odnoszę po samej grze.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW