David Moyes: Jestem rozczarowany zwolnieniem Franka
David Moyes: Jestem rozczarowany zwolnieniem Franka

David Moyes: Jestem rozczarowany zwolnieniem Franka

Po dzisiejszym zwolnieniu Franka Lamparda, część menedżerów wyraziła swoje zdanie na ten temat. Jednym z nich jest trener lokalnego rywala Chelsea, David Moyes.

– Jestem tym rozczarowany. Frank to jeden z najbardziej obiecujących, młodych, angielskich menedżerów w kraju. To wielka rzecz, że staramy się zachęcić naszych (brytyjskich) menedżerów do gry w wielkich ligach.

– W poprzednim sezonie wykonał świetną robotę. Świetnie się spisał w pracy z wieloma młodymi piłkarzami, których wprowadził z akademii. W tym roku wydawało się to dla niego nieco trudniejsze. Jestem pewny, że jak wróci po przerwie to wróci silniejszy.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW