Neville: Tuchel nie będzie długo pracował w Chelsea
Neville: Tuchel nie będzie długo pracował w Chelsea

Neville: Tuchel nie będzie długo pracował w Chelsea

Gary Neville przewiduje, że Thomas Tuchel spędzi w Chelsea maksymalnie 2 lata. 

Dzisiaj z pracą w Chelsea FC pożegnał się Frank Lampard. Anglik pracował w klubie przez 18 miesięcy, po czym został zwolniony przed zakończeniem umowy . Jego następcą najprawdopodobniej zostanie Thomas Tuchel, który ma być oficjalnie ogłoszony w ciągu kilku kolejnych godzin.

47-latek zasłynął z pracy w PSG i Borussi Dortmund. Fanem umiejętności Niemca jest Gary Neville, który uważa jednak, że nie pozostanie on długo trenerem Chelsea.

– Tuchel to wielka wartość dodana dla Premier League. Będzie jednak sądzony według tych samych zasad, co Frank, którego zwolniono po 18 miesiącach. Jestem pewny, że za 18-24 miesiące będziemy rozmawiać o kolejnej wymianie trenera.

– Szczerze mówiąc nie współczuje Lampardowi, uważam że wykonał naprawdę dobrą robotę. Frank jest ofiarą modelu Chelsea, która zmienia managera co 12-18 miesięcy jeśli tylko pojawi się jakiś kryzys. To bardzo wysokie progi dla trenerów. Nie martwię się o jego karierę jako trenera. W Chelsea poradził sobie fantastycznie. To ciężki klub do pracy.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW