Tammy Abraham: Bycie z Wernerem w jednej drużynie to zaszczyt
Tammy Abraham: Bycie z Wernerem w jednej drużynie to zaszczyt

Tammy Abraham: Bycie z Wernerem w jednej drużynie to zaszczyt

Tammy Abraham wypowiedział się na temat swojej współpracy z Timo Wernerem, który wciąż zmaga się ze swoją nieskutecznością. 

– Poprzez sprinty za linię obrońców i wychodzenie się na pozycję Timo ściągał ze mnie presję obrońców. Czasami nie da się zrobić wszystkiego w pojedynkę, więc, grając w duecie, w pewnym sensie, uzupełnialiśmy się.

– Kiedy on podchodzi po piłkę, ja mogę urwać się za plecy obrońców. Podobało mi się to połączenie. Mam nadzieję, że będziemy mogli je utrzymać na tak dobrym poziomie.

– Wzajemnie się napędzamy. Kiedy któryś z nas strzela, reszta jest bardzo szczęśliwa z jego powodu. Dla mnie, bycie w jednej jedenastce z Timo to zaszczyt. Miał pecha, że nie zdołał zdobyć bramki.

Kiedy podczas letniego okienka transferowego Chelsea sprowadzała kolejnych zawodników, często mówiło się o niezadowoleniu młodych Anglików, którzy mieli stracić miejsce w składzie. Abraham zdementował te doniesienia.

– Jestem w Chelsea od szóstego roku życia, więc wiem, jak to zawsze wyglądało. Klub zawsze sprowadzał zawodników światowej klasy, więc nieustannie trwa tutaj rywalizacja o miejsce w składzie.

Źródło: Metro

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW