Tammy Abraham: To świetne uczucie strzelić hat-tricka i wygrać mecz
Tammy Abraham: To świetne uczucie strzelić hat-tricka i wygrać mecz

Tammy Abraham: To świetne uczucie strzelić hat-tricka i wygrać mecz

Napastnik Chelsea, Tammy Abraham zapamięta mecz z Luton na długo. Młody Anglik zakończył to spotkanie z hat-trickiem, a w pomeczowym wywiadzie nie krył zadowolenia.

– Oczywiście to świetne uczucie strzelić hat-tricka i wygrać taki mecz. Najbardziej podobała mi się trzecia bramka. To była świetna gra zespołowa, ja pomyślałem, aby wejść w pole karne. Wtedy Callum posłał piłkę po ziemi, a ja musiałem tylko dołożyć nogę.

– To zaszczyt grać dla tego klubu, strzelać bramki, hat-tricki. To właśnie spełnienie marzeń. Trzeba przyznać, że Luton zagrało dobry mecz, jednak my musieliśmy odbudować naszą pewność siebie i wrócić do rutyny, w której jesteśmy dobrzy.

– Wiemy jak dobrzy jesteśmy, ale ostatnio wyniki nie były najlepsze, więc musieliśmy się spiąć i odbudować naszą pewność siebie, bo kolejny mecz gramy już w środę. Mamy nadzieję, że pewnie wejdziemy w ten mecz, szybko strzelimy bramkę i ustawimy mecz pod siebie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW