Egan: Tuchel zostanie zwolniony z Chelsea w przeciągu 18 miesięcy
Egan: Tuchel zostanie zwolniony z Chelsea w przeciągu 18 miesięcy

Egan: Tuchel zostanie zwolniony z Chelsea w przeciągu 18 miesięcy

Kevin Egan, ekspert telewizyjny wypowiedział się o przyszłym szkoleniowcu Chelsea – Thomasie Tuchelu. 

– Myślę, że fani Chelsea z Tuchelem będą podekscytowani, zarówno podczas meczów, jak i bez nich. On jest bardzo szczegółowym trenerem, będzie miał całe mnóstwo instrukcji taktycznych dla zawodników.

– Były doniesienia, że piłkarze nie dostawali od Lamparda wskazówek taktycznych. Tuchel jest niesamowicie szczegółowy. Thomas jest jednak bardzo żywiołową postacią. Moim zdaniem zostanie zwolniony przez Abramowicza w przeciągu 18 miesięcy.

– Wyobrażam sobie jak te dwie persony dochodzą do punktu, gdzie ich zdania są podzielone. Przykładowo – Tuchel chce zmian, Abramowicz nie. Thomas miał problemy z Leonardo w PSG, wcześniej również z włodarzami Borussi.

– Jest on jednak menedżerem, który odnosił świetne sukcesy. Wyciąga wszystko co najlepsze z piłkarzy, do tego wprowadza dużo młodych zawodników.

– Minusy Tuchela? Być może to, że w PSG nie zdefiniował dokładnie swojego stylu. Gdy napotkali trudności, to często było tak, że czekał, aż Mbappe, czy Neymar coś zrobią za niego.

– Jestem zaintrygowany tym wyborem. Tuchel jest fantastyczną postacią, a Chelsea jest fantastycznym klubem, to będzie ciekawe.

– Myślę, że będzie pasował do tego klubu. Jest bardzo dobrym trenerem, ale uważam, że prędzej czy później pojawią się spięcia z Abramowiczem.

Źródło: TalkSPORT

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW