Nuno Espirito Santo: Spodziewamy się trudnego meczu, mimo że nie znamy nowego menedżera
Nuno Espirito Santo: Spodziewamy się trudnego meczu, mimo że nie znamy nowego menedżera

Nuno Espirito Santo: Spodziewamy się trudnego meczu, mimo że nie znamy nowego menedżera

Trener Wolves na wtorkowej konferencji prasowej powiedział, że zwolnienie Franka Lamparda nie wpłynie w żaden specjalny sposób na środowe spotkanie.

– Tak naprawdę nie wiemy jak zaprezentują się piłkarze Chelsea. Nie znamy nowego menedżera. Jedyne co wiemy, to o jakości oraz talencie piłkarzy Chelsea.

– Spodziewamy się trudnego meczu i ktokolwiek zostanie trenerem, nie będzie miał dużo czasu na wdrożenie swojej taktyki. Myślę więc, że ich styl gry będzie podobny do tego jakim grali wcześniej, gdy trenował ich Frank. Mówimy o silnej drużynie z utalentowanymi piłkarzami, więc jesteśmy świadomy, że będzie to trudny mecz.

Frank Lampard został zwolniony w poniedziałek, po 18 miesiącach pracy na Stamford Bridge. Najpoważniejsze źródła informują, że jego zastępcą ma zostać Thomas Tuchel, jednak jest to już tylko kwestią czasu.

Źródło: ESPN

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW