Chelsea przestaje interesować się Declanem Ricem
Chelsea przestaje interesować się Declanem Ricem

Chelsea przestaje interesować się Declanem Ricem

Według Daily Mail, Chelsea przestaje interesować się młodym Anglikiem. W takim wypadku to Manchester United staje się faworytem do pozyskania piłkarza West Hamu, który jest obecnie jednym z najlepszych pomocników w lidze.

Chelsea już od dłuższego czasu obserwowała sytuację Rice’a i była faworytem do pozyskania piłkarza. Wszystko miało się zmienić, kiedy funkcję menedżera zespołu przestał pełnić Frank Lampard. Mimo, że 22-latek był priorytetem Lamparda, zarząd Chelsea nie miał podobnego zdania.

Rice występował kiedyś w zespołach młodzieżowych Chelsea. Co więcej, Anglik chętny był na powrót na Stamford Bridge. Declan miał powiadomić swoich znajomych, że w ogóle nie rozważa transferu do czerwonej części Manchesteru. Teraz, kiedy temat transferu prawdopodobnie upadł, Rice będzie skłonny rozważyć ofertę z Manchesteru United.

Declan jest bardzo wszechstronnym piłkarzem. Może występować zarówno w środku pola, jak i formacji obrony.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW